Bodrum VIP AraçExecutive Chauffeur Service

Bodrum VIP Araç

NAZAR PARK GARDEN VIP Transfer

NAZAR PARK GARDEN için havalimanı, marina, villa ve özel adres transferlerinde Mercedes Vito, VIP Sprinter ve şoförlü araç hizmeti.

NAZAR PARK GARDEN

İlçe
Menteşe
Şehir
Muğla
Tesis türü
Günübirlik Tesis
Belge türü
Turizm İşletmesi Belgesi
Belge no
16533

Kaynak: TGA Belgeli Tesis Kaydı

NAZAR PARK GARDEN için VIP transfer hizmeti paylaşımlı shuttle yerine size ayrılmış araç ve şeffaf kilometre fiyatı ile sunulur.

NAZAR PARK GARDEN için Milas-Bodrum Havalimanı karşılama transferi uçuş saatine göre planlanır. 35–50 dakika süren güzergâhta terminal çıkışında isim tabelası ile karşılanırsınız.

NAZAR PARK GARDEN konumundan sahil ve merkez gidiş-dönüşleri aileler için Vito, gruplar için Sprinter ile organize edilir.

Plaj / Günübirlik Tesis konseptindeki NAZAR PARK GARDEN misafirleri Menteşe planlarında çok duraklı rota kullanır: havalimanı, otel, marina, villa.

Kurumsal ve etkinlik grupları NAZAR PARK GARDEN bazlı çok duraklı rota planlayabilir; fiyat ve fatura bilgisi rezervasyonda teyit edilir.

Düşük sezonda NAZAR PARK GARDEN rotaları daha akıcıdır; aynı şeffaf fiyat politikası geçerlidir.

NAZAR PARK GARDEN transferinde araç hazırlığı rota, yolcu ve bagaj bilgileri rezervasyonda teyit edildikten sonra tamamlanır.

NAZAR PARK GARDEN için Mercedes Vito ve Sprinter segmentleri şoförlü, sigortalı ve faturalı sunulur; BJV gecikmelerinde uçuş takibi aktiftir.

Menteşe sezonunda NAZAR PARK GARDEN çıkış saatleri trafiğe göre önerilir; marina ve villa durakları aynı rezervasyona eklenebilir.

NAZAR PARK GARDEN misafirleri için WhatsApp üzerinden anlık fiyat ve uygunluk bilgisi alınabilir; harita paneli ile rota kilometre bazlı hesaplanır.

NAZAR PARK GARDEN plaj / günübirlik tesisine özel transfer sunulur; paylaşımlı shuttle yoktur. Yolcu ve bagaj bilgisine göre Mercedes Vito veya Sprinter seçilir.

NAZAR PARK GARDEN için Menteşe içi gece ve gündüz operasyonu aynı WhatsApp hattından yönetilir; ek durak veya saat değişikliği tek mesajla güncellenir.

Bodrum VIP Araç, NAZAR PARK GARDEN transferinde paylaşımlı shuttle kullanmaz; her rezervasyon ayrılmış VIP araç ile yapılır.

Bu Tesis İçin Transfer Planı

NAZAR PARK GARDEN transfer planı özel taleple yönetilir; standart filo segmentinde Mercedes Vito tabanlı araçlar kullanılır.

Kimler İçin Uygun?

  • →NAZAR PARK GARDEN konaklayan bireysel ve aile misafirleri
  • →Plaj / Günübirlik Tesis tesisine Milas-Bodrum Havalimanı bağlantısı arayanlar
  • →Şeffaf fiyat ve şoförlü VIP araç tercih edenler
  • →WhatsApp ile hızlı rezervasyon isteyen yolcular
  • →Menteşe bölgesinde çok duraklı rota planlayan gruplar

Transfer Senaryoları

NAZAR PARK GARDEN havalimanı karşılama transferi

Terminal çıkışında karşılama, bagaj desteği ve doğrudan otele transfer. 35–50 dakika ortalama sürüş.

NAZAR PARK GARDEN akşam dönüş rotası

Menteşe merkez ve sahil noktalarına gidiş-dönüş organize edilir.

Aile transferi: Vito / Sprinter

Çocuklu ailelerde geniş bagaj için Sprinter; çiftlerde Vito yeterli kapasite sunar.

00:00 sonrası transfer

Gece kulübü ve geç kapanan restoran sonrası NAZAR PARK GARDEN dönüşü 7/24; tarife önceden bildirilir.

Çok duraklı günlük rota

Saatlik şoförlü araç ile NAZAR PARK GARDEN çevresinde sınırsız durak planlanabilir.

Araç Önerileri

Plaj / Günübirlik Tesis konseptinde NAZAR PARK GARDEN rotası için Vito en dengeli fiyat-konfor seçeneğidir.

Çiftler: Mercedes Vito

NAZAR PARK GARDEN güzergâhında 1–6 yolcu için en dengeli seçenek; Menteşe içi ve havalimanı rotalarında yaygın.

Etkinlik: VIP Sprinter

Çok bagajlı grup varışlarında NAZAR PARK GARDEN için Mercedes Sprinter geniş bagaj bölmesi sunar.

Mercedes Vito

Bodrum'un en çok tercih edilen VIP transfer aracı

1–6 yolcu · 4–6 bagaj

Ultra VIP Vito

Üst düzey konfor ve premium iç donanım

1–5 yolcu · 4 bagaj

Mercedes Sprinter

Grup ve aile transferleri için geniş VIP araç

7–15 yolcu · 10–15 bagaj

VIP Sprinter

En üst segment sprinter VIP deneyimi

7–12 yolcu · 10 bagaj

Bölge Bağlantıları

Yalıkavak & Türkbükü

Marina, beach club ve koy transferleri

Bodrum Marina

Yat misafiri ve akşam dönüş rotaları

Villa bölgeleri

Gümüşlük, Yalıkavak, Bitez özel adres

Transfer Notu

NAZAR PARK GARDEN transferinde uçuş saatini paylaşmanız yeterli; BJV gecikmelerinde uçuş takibi otomatik devreye girer.

Operasyon Detayı

NAZAR PARK GARDEN transfer operasyonunda şeffaflık esastır: fiyat, rota ve araç tipi rezervasyon öncesi yazılı teyit edilir. Menteşe içi ek durak talepleri aynı thread üzerinden eklenir.

Hizmet Öne Çıkanları

  • ✓Menteşe bölgesinde NAZAR PARK GARDEN çıkışlı gece transferleri 7/24 aktiftir; tarife şeffaf, ek ücretler önceden bildirilir.
  • ✓Paylaşımlı shuttle kullanılmaz; NAZAR PARK GARDEN misafirlerine tahsis edilen VIP araç tamamen size ayrılmıştır.
  • ✓Plaj / Günübirlik Tesis konseptindeki NAZAR PARK GARDEN rotasında gidiş-dönüş rezervasyonu %20 indirimle fiyatlandırılır.
  • ✓WhatsApp hattından NAZAR PARK GARDEN transfer talebi dakikalar içinde yanıtlanır; şoför ve plaka bilgisi rezervasyon sonrası paylaşılır.

Menteşe ilçesinde NAZAR PARK GARDEN için şoförlü VIP araç 7/24 planlanır. NAZAR PARK GARDEN için bebek koltuğu ve ek bagaj talebi WhatsApp ile eklenebilir.

NAZAR PARK GARDEN için karşılama, bagaj ve varış koordinasyonu uçtan uca yönetilir; şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

Haritalı Fiyat Hesaplama

Alış ve varış noktanızı seçerek mesafeye göre net fiyatı görebilirsiniz. Gidiş-dönüş seçeneğinde indirim uygulanır; fiyatlar KDV dahildir.

Haritadan Fiyat Hesapla

WhatsApp ile Hızlı Teklif

NAZAR PARK GARDEN transferiniz için aşağıdaki bilgiler otomatik doldurulmuş WhatsApp mesajı ile gönderilir.

Merhaba, NAZAR PARK GARDEN otel transferi için fiyat almak istiyorum.

Otel: NAZAR PARK GARDEN
İlçe: Menteşe
Tesis türü: Plaj / Günübirlik Tesis
Belge türü: Turizm İşletmesi Belgesi
Araç tercihi:
Tarih:
Saat:
Yolcu sayısı:

Lütfen uygunluk ve fiyat bilgisi iletir misiniz?
WhatsApp'tan Fiyat Al

Sık Sorulan Sorular

Milas-Bodrum Havalimanı → NAZAR PARK GARDEN transferi var mı?

Evet. BJV terminal çıkışında isim tabelası ile karşılama; 35–50 dakika süren güzergâhta özel VIP araç tahsisi yapılır. NAZAR PARK GARDEN rotası için şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

NAZAR PARK GARDEN için Ultra VIP Vito talep edilebilir mi?

Evet. NAZAR PARK GARDEN premium transferlerinde Ultra VIP Vito üst konfor sunar. NAZAR PARK GARDEN rotası için şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

NAZAR PARK GARDEN transfer fiyatını önceden görebilir miyim?

Evet. Ana sayfadaki harita panelinden Menteşe alış/varış seçerek NAZAR PARK GARDEN rotası için net fiyat görürsünüz. NAZAR PARK GARDEN rotası için şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

NAZAR PARK GARDEN geç saat dönüşünde ek ücret var mı?

Gece/geç saat tarifesi rezervasyon öncesi yazılı bildirilir; sürpriz ek ücret uygulanmaz. NAZAR PARK GARDEN rotası için şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

NAZAR PARK GARDEN için hangi bilgileri göndermeliyim?

Otel adı (NAZAR PARK GARDEN), ilçe (Menteşe), tesis türü (Plaj / Günübirlik Tesis), tarih/saat, yolcu sayısı ve varsa uçuş numarası yeterlidir. NAZAR PARK GARDEN rotası için şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

İlgili Sayfalar

NAZAR PARK GARDEN Transfer Rezervasyonu

Haritadan anında fiyat hesaplayın veya 0532 701 97 76 numarasından bize ulaşın.

NAZAR PARK GARDEN Transfer | Bodrum VIP Araç