Bodrum VIP AraçExecutive Chauffeur Service

Bodrum VIP Araç

LİKYA İNN VIP Transfer

LİKYA İNN için havalimanı, marina, villa ve özel adres transferlerinde Mercedes Vito, VIP Sprinter ve şoförlü araç hizmeti.

LİKYA İNN

İlçe
Seydikemer
Şehir
Muğla
Tesis türü
Pansiyon
Konaklama türü
Pansiyon
Belge türü
Turizm İşletmesi Belgesi
Belge no
26535

Kaynak: TGA Belgeli Konaklama Tesisi

LİKYA İNN transfer talepleri düzenli olarak Seydikemer bölgesinde karşılanır; WhatsApp ile anında teklif alınabilir.

LİKYA İNN (Pansiyon) varışında Milas-Bodrum Havalimanı bağlantısı en çok talep edilen hizmettir.

Otelden Merkez veya Merkez yönüne akşam transferleri Seydikemer bölgesinde yaygındır; gece operasyonu kesintisiz sürer.

LİKYA İNN için güvenilir transfer planı sunulur; yolcu ve bagaj bilgisine göre araç seçilir.

LİKYA İNN transfer koordinasyonu WhatsApp veya telefon ile 7/24 yürütülür; rota değişikliği tek mesajla güncellenir.

Seydikemer yaz sezonunda LİKYA İNN çevresinde havalimanı ve gece dönüş talebi artar; araç uygunluğu rezervasyon onayında netleşir.

LİKYA İNN için rota planı Seydikemer koşullarına göre yapılır; çıkış saati trafik durumuna göre önerilir.

Seydikemer bölgesinde LİKYA İNN çıkışlı çok duraklı programlar (marina, villa, restoran) tek araçla yönetilebilir; ek durak rezervasyon sırasında eklenir.

BJV → LİKYA İNN güzergâhında Mercedes Vito ve Sprinter filosu şoförlü sunulur; Ultra VIP Vito üst konfor talebinde değerlendirilir.

Seydikemer bölgesinde LİKYA İNN transferinde faturalı, sigortalı ve şoförlü hizmet standardı uygulanır.

LİKYA İNN (Seydikemer) pansiyon profilinde ekonomik VIP transfer talebi yoğundur; terminal karşılama ve doğrudan adres teslimi standarttır. Kesin karşılama ve bırakma noktası rezervasyon sırasında teyit edilir.

LİKYA İNN için Seydikemer içi gece ve gündüz operasyonu aynı WhatsApp hattından yönetilir; ek durak veya saat değişikliği tek mesajla güncellenir.

Kesin karşılama ve bırakma noktası rezervasyon sırasında teyit edilir.

Bu Tesis İçin Transfer Planı

LİKYA İNN rotasında araç seçimi uçuş saati, yolcu sayısı ve bagaj bilgisi rezervasyon öncesi alınarak yapılır.

Kimler İçin Uygun?

  • →LİKYA İNN konaklayan bireysel ve aile misafirleri
  • →Pansiyon tesisine Milas-Bodrum Havalimanı bağlantısı arayanlar
  • →Şeffaf fiyat ve şoförlü VIP araç tercih edenler
  • →WhatsApp ile hızlı rezervasyon isteyen yolcular
  • →Seydikemer bölgesinde çok duraklı rota planlayan gruplar

Transfer Senaryoları

Milas-Bodrum Havalimanı → LİKYA İNN VIP karşılama

BJV inişi sonrası özel araç; paylaşımlı servis yok, uçuş takibi aktif.

LİKYA İNN → villa / özel adres

Akşam yemeği ve marina ziyareti için otel çıkışlı transfer; dönüş saati WhatsApp ile güncellenir.

Küçük grup VIP transferi

Wedding ve etkinlik gruplarında tek araçla LİKYA İNN çıkışlı toplu transfer.

Gece dönüş transferi

Gece operasyonunda şoför belirlenen noktada bekler; güvenli ve konforlu dönüş sağlanır.

Saatlik şoför tahsisi

Aynı gün havalimanı, otel, plaj ve marina duraklarını kapsayan paket; Seydikemer esnek rota.

Araç Önerileri

Pansiyon konseptinde LİKYA İNN rotası için Vito en dengeli fiyat-konfor seçeneğidir.

Günlük: Mercedes Vito

Çift ve küçük aileler için LİKYA İNN rotasında Vito sessiz sürüş ve klimalı kabin sunar.

Kalabalık grup: VIP Sprinter

LİKYA İNN çıkışlı kalabalık ekip transferlerinde Sprinter ayakta bekleme süresi minimize eder.

Mercedes Vito

Bodrum'un en çok tercih edilen VIP transfer aracı

1–6 yolcu · 4–6 bagaj

Ultra VIP Vito

Üst düzey konfor ve premium iç donanım

1–5 yolcu · 4 bagaj

Mercedes Sprinter

Grup ve aile transferleri için geniş VIP araç

7–15 yolcu · 10–15 bagaj

VIP Sprinter

En üst segment sprinter VIP deneyimi

7–12 yolcu · 10 bagaj

Bölge Bağlantıları

BJV Havalimanı

Milas-Bodrum Havalimanı karşılama ve dönüş

Yalıkavak & Türkbükü

Marina, beach club ve koy transferleri

Bodrum Marina

Yat misafiri ve akşam dönüş rotaları

Villa bölgeleri

Gümüşlük, Yalıkavak, Bitez özel adres

Transfer Notu

Seydikemer içi LİKYA İNN adres değişikliği tek mesajla güncellenir.

Operasyon Detayı

LİKYA İNN transferinde rota, net fiyat ve araç tipi rezervasyon öncesinde teyit edilir. Seydikemer bölgesinde trafik ve hava durumu çıkış saatini etkileyebilir; BJV uçuş saati ve varış adresi planlamada dikkate alınır.

Hizmet Öne Çıkanları

  • ✓LİKYA İNN için Milas-Bodrum Havalimanı karşılama: terminal çıkışı, bagaj desteği ve doğrudan otele transfer tek rezervasyonla tamamlanır.
  • ✓Seydikemer bölgesinde LİKYA İNN çıkışlı gece transferleri 7/24 aktiftir; tarife şeffaf, ek ücretler önceden bildirilir.
  • ✓Paylaşımlı shuttle kullanılmaz; LİKYA İNN misafirlerine tahsis edilen VIP araç tamamen size ayrılmıştır.
  • ✓Pansiyon konseptindeki LİKYA İNN rotasında gidiş-dönüş rezervasyonu %20 indirimle fiyatlandırılır.

Seydikemer bölgesinde LİKYA İNN (Pansiyon) transferleri Milas-Bodrum Havalimanı bağlantısıyla yönetilir. Bölgeye özgü sahil ve merkez noktaları ikinci durak olarak planlanabilir. Seydikemer bölgesinde LİKYA İNN çıkışlı çok duraklı rota tek araçla yönetilir.

LİKYA İNN konaklamanız süresince transfer ihtiyaçları değişebilir; tek WhatsApp hattından yeni durak eklenebilir. Seydikemer trafik koşullarına göre çıkış saati önerilir.

Haritalı Fiyat Hesaplama

Alış ve varış noktanızı seçerek mesafeye göre net fiyatı görebilirsiniz. Gidiş-dönüş seçeneğinde indirim uygulanır; fiyatlar KDV dahildir.

Haritadan Fiyat Hesapla

WhatsApp ile Hızlı Teklif

LİKYA İNN transferiniz için aşağıdaki bilgiler otomatik doldurulmuş WhatsApp mesajı ile gönderilir.

Merhaba, LİKYA İNN otel transferi için fiyat almak istiyorum.

Otel: LİKYA İNN
İlçe: Seydikemer
Tesis türü: Pansiyon
Belge türü: Turizm İşletmesi Belgesi
Araç tercihi:
Tarih:
Saat:
Yolcu sayısı:

Lütfen uygunluk ve fiyat bilgisi iletir misiniz?
WhatsApp'tan Fiyat Al

Sık Sorulan Sorular

LİKYA İNN için havalimanı transferi yapıyor musunuz?

Evet. LİKYA İNN için Milas-Bodrum Havalimanı (BJV) karşılama ve dönüş transferi düzenliyoruz. Uçuş saatinize göre planlama yapılır. Tüm araçlar şoförlü, bakımlı ve KDV dahil fiyatlandırılır.

LİKYA İNN transferinde Mercedes Vito seçilebilir mi?

Evet. 1–6 yolcu için Mercedes Vito LİKYA İNN rotasında en çok tercih edilen araçtır. Tüm araçlar şoförlü, bakımlı ve KDV dahil fiyatlandırılır.

Haritadan LİKYA İNN rotası fiyatı hesaplanır mı?

Evet. Alış ve varış noktası seçildiğinde LİKYA İNN transferi için anında fiyat hesaplanır; gidiş-dönüşte %20 indirim. Tüm araçlar şoförlü, bakımlı ve KDV dahil fiyatlandırılır.

LİKYA İNN için marina/restoran dönüşü planlanır mı?

Evet. Seydikemer bölgesinde LİKYA İNN çıkışlı marina ve restoran dönüşleri planlanabilir. Tüm araçlar şoförlü, bakımlı ve KDV dahil fiyatlandırılır.

LİKYA İNN transferi WhatsApp ile rezerve edilir mi?

Evet. 0532 701 97 76 hattından LİKYA İNN, tarih, saat ve yolcu sayısı ile hızlı rezervasyon oluşturulur. Tüm araçlar şoförlü, bakımlı ve KDV dahil fiyatlandırılır.

İlgili Sayfalar

LİKYA İNN Transfer Rezervasyonu

Haritadan anında fiyat hesaplayın veya 0532 701 97 76 numarasından bize ulaşın.

LİKYA İNN Transfer | Bodrum VIP Araç