Bodrum VIP AraçExecutive Chauffeur Service

Bodrum VIP Araç

LA VERA VIP Transfer

LA VERA için havalimanı, marina, villa ve özel adres transferlerinde Mercedes Vito, VIP Sprinter ve şoförlü araç hizmeti.

LA VERA

İlçe
Fethiye
Şehir
Muğla
Tesis türü
Pansiyon
Konaklama türü
Pansiyon
Belge türü
Turizm İşletmesi Belgesi
Belge no
23254

Kaynak: TGA Belgeli Konaklama Tesisi

LA VERA misafirleri için VIP transfer hizmeti, Fethiye yol koşullarına ve sezon dinamiklerine göre kişiselleştirilir. Paylaşımlı shuttle yerine size ayrılmış araç ve şeffaf kilometre fiyatı uygulanır.

LA VERA için Dalaman Havalimanı karşılama transferi uçuş saatine göre planlanır. 45–65 dakika süren güzergâhta terminal çıkışında isim tabelası ile karşılanırsınız.

LA VERA konumundan sahil ve merkez gidiş-dönüşleri aileler için Vito, gruplar için Sprinter ile organize edilir.

Pansiyon konseptindeki LA VERA misafirleri Fethiye planlarında çok duraklı rota kullanır: havalimanı, otel, marina, villa.

Kurumsal ve etkinlik grupları LA VERA bazlı çok duraklı rota planlayabilir; fiyat ve fatura bilgisi rezervasyonda teyit edilir.

Düşük sezonda LA VERA rotaları daha akıcıdır; aynı şeffaf fiyat politikası geçerlidir.

LA VERA transferinde araç hazırlığı rota, yolcu ve bagaj bilgileri rezervasyonda teyit edildikten sonra tamamlanır.

LA VERA için Mercedes Vito ve Sprinter segmentleri şoförlü, sigortalı ve faturalı sunulur; DLM gecikmelerinde uçuş takibi aktiftir.

Fethiye sezonunda LA VERA çıkış saatleri trafiğe göre önerilir; marina ve villa durakları aynı rezervasyona eklenebilir.

LA VERA misafirleri için WhatsApp üzerinden anlık fiyat ve uygunluk bilgisi alınabilir; harita paneli ile rota kilometre bazlı hesaplanır.

Pansiyon konaklaması planlayan misafirler LA VERA için genelde hafif bagaj ve kısa konaklama profiliyle transfer ister. Dalaman Havalimanı bağlantısında paylaşımsız Vito tahsisi konforu artırır; net rota ve fiyat için haritadan hesaplayın veya WhatsApp'tan bilgi alın.

Dalaman Havalimanı (DLM) varışında LA VERA transferi için uçuş numarası ve tahmini iniş saati paylaşılması yeterlidir. Terminal çıkışında isim tabelasıyla karşılama yapılır; bagaj desteği ve doğrudan Fethiye yönüne transfer tek araçta tamamlanır. Net rota ve fiyat için haritadan hesaplayın veya WhatsApp'tan bilgi alın. Kesin karşılama ve bırakma noktası rezervasyon sırasında teyit edilir.

Bodrum VIP Araç, LA VERA transferinde paylaşımlı shuttle kullanmaz; her rezervasyon ayrılmış VIP araç ile yapılır. Fethiye şoförleri bölgeyi bilir; müşteri temsilcisi 7/24 ulaşılabilir.

Bu Tesis İçin Transfer Planı

Fethiye ilçesindeki LA VERA (Pansiyon) için paylaşımsız VIP transfer planlanır.

Kimler İçin Uygun?

  • →LA VERA konaklayan bireysel ve aile misafirleri
  • →Pansiyon tesisine Dalaman Havalimanı bağlantısı arayanlar
  • →Şeffaf fiyat ve şoförlü VIP araç tercih edenler
  • →WhatsApp ile hızlı rezervasyon isteyen yolcular
  • →Fethiye bölgesinde çok duraklı rota planlayan gruplar

Transfer Senaryoları

LA VERA havalimanı karşılama transferi

Terminal çıkışında karşılama, bagaj desteği ve doğrudan otele transfer. 45–65 dakika ortalama sürüş.

LA VERA akşam dönüş rotası

Fethiye merkez ve sahil noktalarına gidiş-dönüş organize edilir.

Aile transferi: Vito / Sprinter

Çocuklu ailelerde geniş bagaj için Sprinter; çiftlerde Vito yeterli kapasite sunar.

00:00 sonrası transfer

Gece kulübü ve geç kapanan restoran sonrası LA VERA dönüşü 7/24; tarife önceden bildirilir.

Çok duraklı günlük rota

Saatlik şoförlü araç ile LA VERA çevresinde sınırsız durak planlanabilir.

Araç Önerileri

LA VERA için 1–6 yolcuda Mercedes Vito; üst konfor talebinde Ultra VIP Vito; 7+ kişide Sprinter önerilir. Fethiye rotasında tüm segmentler şoförlü ve önceden fiyatlandırılır.

Çiftler: Mercedes Vito

LA VERA güzergâhında 1–6 yolcu için en dengeli seçenek; Fethiye içi ve havalimanı rotalarında yaygın.

Etkinlik: VIP Sprinter

Çok bagajlı grup varışlarında LA VERA için Mercedes Sprinter geniş bagaj bölmesi sunar.

Mercedes Vito

Bodrum'un en çok tercih edilen VIP transfer aracı

1–6 yolcu · 4–6 bagaj

Ultra VIP Vito

Üst düzey konfor ve premium iç donanım

1–5 yolcu · 4 bagaj

Mercedes Sprinter

Grup ve aile transferleri için geniş VIP araç

7–15 yolcu · 10–15 bagaj

VIP Sprinter

En üst segment sprinter VIP deneyimi

7–12 yolcu · 10 bagaj

Bölge Bağlantıları

Ölüdeniz

Plaj ve etkinlik transferleri

Göcek bağlantısı

Marina ve koy rotaları

Ece Marina

Yat misafiri karşılama

Transfer Notu

LA VERA transferinde uçuş saatini paylaşmanız yeterli; DLM gecikmelerinde uçuş takibi otomatik devreye girer.

Operasyon Detayı

LA VERA transfer operasyonunda şeffaflık esastır: fiyat, rota ve araç tipi rezervasyon öncesi yazılı teyit edilir. Fethiye içi ek durak talepleri aynı thread üzerinden eklenir.

Hizmet Öne Çıkanları

  • ✓Fethiye bölgesinde LA VERA çıkışlı gece transferleri 7/24 aktiftir; tarife şeffaf, ek ücretler önceden bildirilir.
  • ✓Paylaşımlı shuttle kullanılmaz; LA VERA misafirlerine tahsis edilen VIP araç tamamen size ayrılmıştır.
  • ✓Pansiyon konseptindeki LA VERA rotasında gidiş-dönüş rezervasyonu %20 indirimle fiyatlandırılır.
  • ✓WhatsApp hattından LA VERA transfer talebi dakikalar içinde yanıtlanır; şoför ve plaka bilgisi rezervasyon sonrası paylaşılır.

LA VERA misafirleri için Dalaman Havalimanı (45–65 dakika) ana giriş noktasıdır. Koy turu dönüşlerinde aynı araçla gece transferi sürdürülebilir. LA VERA için bebek koltuğu ve ek bagaj talebi WhatsApp ile eklenebilir.

LA VERA misafirleri için karşılama, bagaj, araç içi konfor ve varış koordinasyonu uçtan uca yönetilir; şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

Haritalı Fiyat Hesaplama

Alış ve varış noktanızı seçerek mesafeye göre net fiyatı görebilirsiniz. Gidiş-dönüş seçeneğinde indirim uygulanır; fiyatlar KDV dahildir.

Haritadan Fiyat Hesapla

WhatsApp ile Hızlı Teklif

LA VERA transferiniz için aşağıdaki bilgiler otomatik doldurulmuş WhatsApp mesajı ile gönderilir.

Merhaba, LA VERA otel transferi için fiyat almak istiyorum.

Otel: LA VERA
İlçe: Fethiye
Tesis türü: Pansiyon
Belge türü: Turizm İşletmesi Belgesi
Araç tercihi:
Tarih:
Saat:
Yolcu sayısı:

Lütfen uygunluk ve fiyat bilgisi iletir misiniz?
WhatsApp'tan Fiyat Al

Sık Sorulan Sorular

Dalaman Havalimanı → LA VERA transferi var mı?

Evet. DLM terminal çıkışında isim tabelası ile karşılama; 45–65 dakika süren güzergâhta özel VIP araç tahsisi yapılır. LA VERA rotası için şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

LA VERA için Ultra VIP Vito talep edilebilir mi?

Evet. LA VERA premium transferlerinde Ultra VIP Vito üst konfor sunar. LA VERA rotası için şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

LA VERA transfer fiyatını önceden görebilir miyim?

Evet. Ana sayfadaki harita panelinden Fethiye alış/varış seçerek LA VERA rotası için net fiyat görürsünüz. LA VERA rotası için şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

LA VERA geç saat dönüşünde ek ücret var mı?

Gece/geç saat tarifesi rezervasyon öncesi yazılı bildirilir; sürpriz ek ücret uygulanmaz. LA VERA rotası için şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

LA VERA için hangi bilgileri göndermeliyim?

Otel adı (LA VERA), ilçe (Fethiye), tesis türü (Pansiyon), tarih/saat, yolcu sayısı ve varsa uçuş numarası yeterlidir. LA VERA rotası için şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

İlgili Sayfalar

LA VERA Transfer Rezervasyonu

Haritadan anında fiyat hesaplayın veya 0532 701 97 76 numarasından bize ulaşın.

LA VERA Transfer | Bodrum VIP Araç