Bodrum VIP AraçExecutive Chauffeur Service

Bodrum VIP Araç

ALESTA YACHT OTEL VIP Transfer

ALESTA YACHT OTEL için havalimanı, marina, villa ve özel adres transferlerinde Mercedes Vito, VIP Sprinter ve şoförlü araç hizmeti.

PremiumPopüler

ALESTA YACHT OTEL

İlçe
Fethiye
Şehir
Muğla
Tesis türü
Otel
Konaklama türü
Otel
Tesis sınıfı
4 Yıldızlı
Belge türü
Turizm İşletmesi Belgesi
Belge no
12828

Kaynak: TGA Belgeli Konaklama Tesisi

ALESTA YACHT OTEL transfer talepleri yoğun olarak Fethiye bölgesinde karşılanır; WhatsApp ile anında teklif alınabilir.

ALESTA YACHT OTEL için Dalaman Havalimanı karşılama transferi uçuş saatine göre planlanır. 45–65 dakika süren güzergâhta terminal çıkışında isim tabelası ile karşılanırsınız.

Marina misafirleri için ALESTA YACHT OTEL çıkışlı gece rotası 7/24 aktiftir; şoför bekleme süresi önceden netleştirilir.

Otel konseptindeki ALESTA YACHT OTEL misafirleri Fethiye planlarında çok duraklı rota kullanır: havalimanı, otel, marina, villa.

ALESTA YACHT OTEL transfer koordinasyonu WhatsApp veya telefon ile 7/24 yürütülür; rota değişikliği tek mesajla güncellenir.

Fethiye yaz sezonunda ALESTA YACHT OTEL çevresinde havalimanı ve gece dönüş talebi artar; araç uygunluğu rezervasyon onayında netleşir.

ALESTA YACHT OTEL için rota planı Fethiye koşullarına göre yapılır; çıkış saati trafik durumuna göre önerilir.

ALESTA YACHT OTEL için Mercedes Vito ve Sprinter segmentleri şoförlü, sigortalı ve faturalı sunulur; DLM gecikmelerinde uçuş takibi aktiftir.

Fethiye sezonunda ALESTA YACHT OTEL çıkış saatleri trafiğe göre önerilir; marina ve villa durakları aynı rezervasyona eklenebilir.

Fethiye bölgesinde ALESTA YACHT OTEL transferinde faturalı, sigortalı ve şoförlü hizmet standardı uygulanır.

Otel konaklaması planlayan ALESTA YACHT OTEL misafirleri için Dalaman Havalimanı karşılama en yaygın taleptir. Fethiye yol koşullarına göre çıkış saati önerilir; paylaşımsız VIP araç kullanılır.

Dalaman Havalimanı (DLM) varışında ALESTA YACHT OTEL transferi için uçuş numarası ve tahmini iniş saati paylaşılması yeterlidir. Terminal çıkışında isim tabelasıyla karşılama yapılır; bagaj desteği ve doğrudan Fethiye yönüne transfer tek araçta tamamlanır. Net rota ve fiyat için haritadan hesaplayın veya WhatsApp'tan bilgi alın. Kesin karşılama ve bırakma noktası rezervasyon sırasında teyit edilir.

Bodrum VIP Araç, ALESTA YACHT OTEL transferinde paylaşımlı shuttle kullanmaz; her rezervasyon ayrılmış VIP araç ile yapılır. Fethiye şoförleri bölgeyi bilir; müşteri temsilcisi 7/24 ulaşılabilir.

Bu Tesis İçin Transfer Planı

Yat misafirleri için ALESTA YACHT OTEL → marina rotasında bagaj ve ekipman hacmi önceden sorulur. Göcek ve koy bağlantılarında dar yol koşulları deneyimli şoförlerle yönetilir.

Kimler İçin Uygun?

  • →Akşam restoran ve gece dönüşü planlayan çiftler
  • →Dalaman Havalimanı → Fethiye/Göcek bağlantısı
  • →Ölüdeniz ve koy turu dönüş transferi
  • →ALESTA YACHT OTEL konaklayan bireysel ve aile misafirleri
  • →Otel tesisine Dalaman Havalimanı bağlantısı arayanlar

Transfer Senaryoları

DLM terminal → ALESTA YACHT OTEL

İsim tabelası ile VIP karşılama; ALESTA YACHT OTEL varışında şoför kapı koordinasyonu yapılır.

ALESTA YACHT OTEL → Göcek bağlantısı / restoran transferi

Gün içi esnek duraklı rota: sahil, iskele veya özel adrese şoförlü transfer.

Bagajlı aile → Sprinter

1–6 kişide Vito; 7–15 kişide Sprinter. Bebek koltuğu önceden eklenebilir.

Geç saat ALESTA YACHT OTEL dönüşü

Fethiye gece trafiğinde ALESTA YACHT OTEL rotası deneyimli şoförlerle yönetilir.

Günlük şoförlü araç

Düğün veya iş toplantısı için ALESTA YACHT OTEL bazlı günlük tahsis; birden fazla adres tek araçla.

Araç Önerileri

ALESTA YACHT OTEL transferinde bagaj ve yolcu sayısı belirleyicidir; çiftlerde Vito, kalabalık ailede Sprinter ideal.

Marina dönüşü: Mercedes Vito

Akşam marina çıkışlarında ALESTA YACHT OTEL dönüşü için Vito hızlı tahsis ve şehir içi esneklik sağlar.

Standart: Mercedes Vito

Kısa-orta mesafe ALESTA YACHT OTEL transferlerinde Vito fiyat-performans lideri; bagaj hacmi orta seviye valiz için yeterli.

Düğün grubu: Mercedes Sprinter

8–15 kişilik gruplarda ALESTA YACHT OTEL transferleri VIP Sprinter ile tek araçta toplanır; düğün ve etkinlik gruplarına uygun.

Mercedes Vito

Bodrum'un en çok tercih edilen VIP transfer aracı

1–6 yolcu · 4–6 bagaj

Ultra VIP Vito

Üst düzey konfor ve premium iç donanım

1–5 yolcu · 4 bagaj

Mercedes Sprinter

Grup ve aile transferleri için geniş VIP araç

7–15 yolcu · 10–15 bagaj

VIP Sprinter

En üst segment sprinter VIP deneyimi

7–12 yolcu · 10 bagaj

Bölge Bağlantıları

Ölüdeniz

Plaj ve etkinlik transferleri

Göcek bağlantısı

Marina ve koy rotaları

Ece Marina

Yat misafiri karşılama

Transfer Notu

ALESTA YACHT OTEL transferinde uçuş saatini paylaşmanız yeterli; DLM gecikmelerinde uçuş takibi otomatik devreye girer.

Operasyon Detayı

ALESTA YACHT OTEL transfer operasyonunda şeffaflık esastır: fiyat, rota ve araç tipi rezervasyon öncesi yazılı teyit edilir. Fethiye içi ek durak talepleri aynı thread üzerinden eklenir.

Hizmet Öne Çıkanları

  • ✓ALESTA YACHT OTEL için Dalaman Havalimanı karşılama: terminal çıkışı, bagaj desteği ve doğrudan otele transfer tek rezervasyonla tamamlanır.
  • ✓Fethiye bölgesinde ALESTA YACHT OTEL çıkışlı gece transferleri 7/24 aktiftir; tarife şeffaf, ek ücretler önceden bildirilir.
  • ✓Paylaşımlı shuttle kullanılmaz; ALESTA YACHT OTEL misafirlerine tahsis edilen VIP araç tamamen size ayrılmıştır.
  • ✓Otel konseptindeki ALESTA YACHT OTEL rotasında gidiş-dönüş rezervasyonu %20 indirimle fiyatlandırılır.

ALESTA YACHT OTEL misafirleri için Dalaman Havalimanı (45–65 dakika) ana giriş noktasıdır. Koy turu dönüşlerinde aynı araçla gece transferi sürdürülebilir. ALESTA YACHT OTEL için bebek koltuğu ve ek bagaj talebi WhatsApp ile eklenebilir.

Fethiye bölgesinde ALESTA YACHT OTEL çıkışlı rotalar gün içinde güncellenebilir; gidiş-dönüş paketlerinde indirim uygulanır.

Haritalı Fiyat Hesaplama

Alış ve varış noktanızı seçerek mesafeye göre net fiyatı görebilirsiniz. Gidiş-dönüş seçeneğinde indirim uygulanır; fiyatlar KDV dahildir.

Haritadan Fiyat Hesapla

WhatsApp ile Hızlı Teklif

ALESTA YACHT OTEL transferiniz için aşağıdaki bilgiler otomatik doldurulmuş WhatsApp mesajı ile gönderilir.

Merhaba, ALESTA YACHT OTEL otel transferi için fiyat almak istiyorum.

Otel: ALESTA YACHT OTEL
İlçe: Fethiye
Tesis türü: Otel
Belge türü: Turizm İşletmesi Belgesi
Araç tercihi:
Tarih:
Saat:
Yolcu sayısı:

Lütfen uygunluk ve fiyat bilgisi iletir misiniz?
WhatsApp'tan Fiyat Al

Sık Sorulan Sorular

Dalaman Havalimanı → ALESTA YACHT OTEL transferi var mı?

Evet. DLM terminal çıkışında isim tabelası ile karşılama; 45–65 dakika süren güzergâhta özel VIP araç tahsisi yapılır. ALESTA YACHT OTEL rotası için şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

Yat misafiri ALESTA YACHT OTEL dönüşü nasıl planlanır?

İskele/marina saati ve bagaj bilgisiyle ALESTA YACHT OTEL dönüşü WhatsApp üzerinden aynı gün planlanır. ALESTA YACHT OTEL rotası için şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

ALESTA YACHT OTEL transfer fiyatını önceden görebilir miyim?

Evet. Ana sayfadaki harita panelinden Fethiye alış/varış seçerek ALESTA YACHT OTEL rotası için net fiyat görürsünüz. ALESTA YACHT OTEL rotası için şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

ALESTA YACHT OTEL geç saat dönüşünde ek ücret var mı?

Gece/geç saat tarifesi rezervasyon öncesi yazılı bildirilir; sürpriz ek ücret uygulanmaz. ALESTA YACHT OTEL rotası için şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

ALESTA YACHT OTEL için hangi bilgileri göndermeliyim?

Otel adı (ALESTA YACHT OTEL), ilçe (Fethiye), tesis türü (Otel), tarih/saat, yolcu sayısı ve varsa uçuş numarası yeterlidir. ALESTA YACHT OTEL rotası için şoför bilgisi rezervasyon sonrası iletilir.

İlgili Sayfalar

ALESTA YACHT OTEL Transfer Rezervasyonu

Haritadan anında fiyat hesaplayın veya 0532 701 97 76 numarasından bize ulaşın.

ALESTA YACHT OTEL Transfer | Bodrum VIP Araç